Opis warsztatów

Generalne Porządki, to warsztat poświęcony dwóm bardzo ziemskim, i bardzo praktycznym i jakże ważnym obszarom naszego życia. Relacjom i pieniądzom. Kiedy zaczynamy robić porządki pozbywając się starych obciążeń i przebrzmiałych emocji - pojawia się wolne miejsce.
Miejsce, w którym może zaistnieć coś nowego, często długo oczekiwanego. Może również pojawić się też coś lub ktoś, kogo dobrze znamy, zajmując należne od dawna miejsce. Dzięki temu ruchowi mamy szanse wzrastać i rozwijać się dalej. Cokolwiek gra Ci w duszy na ten moment, cokolwiek to jest, co już chce się uporządkować w Twoim życiu. Wsłuchaj się w siebie i pójdź za tym głosem, który zaprowadzi Cię do Siebie, za jakim tęsknisz.

Jak mawiał Bert Hellinger – Miłość bez porządków nie udaje się. Jestem podobnego zdania, ale to nawet nie tylko jakieś moje filozoficzne zdanie na ten temat, to po prostu moje doświadczenie jako człowieka, i jako terapeuty prowadzącego warsztaty Ustawień Systemowych.

Nadchodzące wydarzenia

23-24-25 Luty-Wrocław-Ustawienia Systemowe-Generalne Porządki

Opis warsztatów Już 23, 24 i 25 lutego we Wrocławiu odbędą się warsztaty Ustawień Systemowych - Generalne porządki - sukces ...
Czytaj więcej

03-04 Marzec-Kraków-Ustawienia Systemowe-Generalne Porządki

Opis warsztatów Już 3 i 4 marca w Krakowie odbędą się warsztaty Ustawień Systemowych - Generalne porządki - sukces ...
Czytaj więcej

16-17-18 Marzec-Warszawa-Ustawienia Systemowe-Generalne Porządki

Opis warsztatów Już 16, 17 i 18 marca w Warszawie odbędą się warsztaty Ustawień Systemowych - Generalne porządki - sukces ...
Czytaj więcej

24-25-Marzec-Poznań-Ustawienia Systemowe-Generalne Porządki

Opis warsztatów Już 24 i 25 marca w Poznaniu odbędą się warsztaty Ustawień Systemowych - Generalne porządki - ...
Czytaj więcej