Przejdź do zawartości

Spotkania indywidualne

Metoda Ustawień Systemowych ma to do siebie, że nie jest potrzebna grupa warsztatowa, aby przeprowadzić sesję ustawienia.
Z powodzeniem ustawienie można prowadzić za pomocą figurek Play Mobile, lub za pomocą sesji pracy na wewnętrznych obrazach, które w podświadomości determinują nasze zachowania, myśli, są kłębkami informacji połączonych w jakiś konglomerat, a jednocześnie zakrzywiają naszą świadomość. Nasz sposób spostrzegania rzeczywistości relacji, rzeczywistości naszego biznesu, rzeczywistości przyczyn i skutków naszych chorób.

Podczas sesji On line przez Skype, Messenger, WhatsApp korzystamy z kamery video. Sesję on line są tańsze od warsztatu, bo ich koszt to 450 zł. Z moich obserwacji, i mojego wieloletniego doświadczenia, sesję on line przynoszą taki sam efekt jak udział w warsztacie stacjonarnym. Niektórym nawet bardziej odpowiadają, bo nie muszą publicznie mówić o swoich skrytych czesto problemach dotyczących sfery seksualnej, zdrowotnej, czy relacyjnej. Na sesji On Line mamy 60 minut, podczas których zazwyczj pracujemy na dwóch polach nieświadomości. Na polu nieświadomości wewnętrznego dziecka, oraz na tajemnicy rodowej, która stoi za naszymi problemami, uwikłaniami, emocjami, spostrzeganiem siebie i innych. Zapis na sesję on line można dokonać wybierając Datę i Czas wypełniając formularz poniżej.

Zapraszam serdecznie
Mirek Piotr Czarko Wasiutycz

Koszt 1 godziny SKYPE to 450 zł.

IMG_9762-kadr1

Jeśli nigdy nie korzystałeś/aś z metody Ustawień Systemowych, to najlepszą opcją dla Ciebie jest uczestnictwo w warsztacie stacjonarnym jako Obserwator, tak, abyś mógł/mogła sprawdzić, co to za metoda, czy do Ciebie "przemawia" i czy taką metodą chcesz pracować.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?
Zobacz film:

Zapisz się na spotkanie

Sesje indywidualne są wstrzymane do odwołania. Zapraszamy na warsztaty - ich aktualna lista dostępna jest w zakładce Nadchodzące wydarzenia.

Książka ONA i ON
Dobrze Ustawieni

Zobacz więcej
TUTAJ