Kurs Ustawień Systemowych

Kurs Ustawień Systemowych

poziom podstawowy

teoria i praktyka

zakończony
Certyfikatem
Ukończenia Kursu
Ustawień Systemowych

poziom podstawowy

Podczas 10 miesięcznego kursu będziemy po pierwsze poznawali siebie, bo aby móc pracować z ludźmi najpierw trzeba wiedzieć skąd pochodzę, kim jestem i dokąd zmierzam. Będziemy spotykali się co miesiąc, w trybie przeplatanym. W jednym miesiącu spotykamy się tylko w gronie osób ze szkoły, a w kolejnym będziecie uczestniczyć w moich trzydniowych warsztatach, jako aktywni obserwatorzy. Po zakończeniu warsztatu pozostaniemy w sali się celem omówienia przypadków, które pojawiały się na warsztacie, wymiany spostrzeżeń i omówienia Waszych reprezentacji podczas każdego dnia z trzech warsztatowych. 

Kurs będzie składał się z części teoretycznej i praktycznej. Na kursie będziemy uczyć się między innymi o : czym są pola morfogenetyczne, jak działają owe pola, jak czytać z pól, jaką należy przyjąć postawę, aby nie ingerować w pola klientów, w sposób niezgodny z ich wolą, jak unikać przeniesienia i przeciwprzeniesienia, jak czytać z ciała klienta, jak pomagać, jak nie przeszkadzać. Jak nie dokładać swoich historii do ustawienia klienta, kiedy odmówić pracy, z kim można pracować? Będziemy uczyli się dynamik systemowych, będziemy poznawali porządki pomagania, porządki miłości w rodzinie, między rodzicami a dziećmi, między partnerami, pomiędzy byłymi partnerami, rodzina patchworkowa. Poznacie ustawienia w biznesie, organizacji i coaching systemowy. Zakres merytoryczny obejmuje również : wewnętrzne dziecko, nienarodzone dzieci/bliźniak, choroby, rany i maski, relacja pary, dynamiki pieniędzy, postawa terapeuty, targetowanie tematu ustawienia, czego nie ustawiamy.

Będziemy też uczyć się dynamik rządzących rodem, rozróżniać pracę wewnętrzną interpersonalną z pracą systemową. Nauczycie się pracować na linii czasu, jako na narzędziu, które doskonale nadaje się do pracy z wewnętrznym dzieckiem klienta. Będziemy uczyli się rozprogramowywać emocje, aby zobaczyć co za nimi stoi. Ponadto nauczymy się pracować w oparciu o wgląd – który potrzebuje odwagi i zaufania do samego siebie, więc będziemy uczyli się ww. w stosunku do tego, co w nas samych oraz o technikę samych ustawień.

Podczas kursu każdy ze szkoły będzie miał do wykorzystania 2 konsultacje ze mną. Po godzinie każda – konsultacje indywidualne. Ponadto czeka Was mnóstwo zadań domowych i ćwiczeń warsztatowych, uzdrowienie swoich nieuleczonych części i cała biblioteka wiedzy, poczynając od książek Hellingera, poprzez komunikację niewerbalną, techniki NLP, mowę ciała, na filozofii i budowaniu własnej postawy terapeutycznej kończąc. Zapowiada się niesamowita przygoda, ze sobą, z innymi, z życiem i technikami ustawień systemowych

Mirosław Piotr Czarko-Wasiutycz

Kurs Ustawień Systemowych

Informacje organizacyjne

Kurs składa się z 10 modułów
Łącznie 228 h
(zjazdy naprzemienne:
2- oraz 3-dniowe: piątek-sobota oraz piątek-sobota-niedziela)

+ 2 konsultacje indywidualne online
(do wykorzystania w trakcie 10 m-cy trwania kursu)

Każdy moduł zakończony jest zaświadczeniem uczestnictwa w module.

Komplet 10 zaświadczeń = Certyfikat ukończenia Kursu Ustawień Systemowych – poziom podstawowy

Miejsce: Wrocław

Rozmowa kwalifikacyjna – online

Opłaty za 10 modułów łącznie to:
20.000 zł
płatne w 5 ratach