Świąteczne prezenty

ŚWIĄTECZNE PREZENTY
TWOJA ŚWIĄTECZNA PRZEMIANA OD ŚRODKA

NAWET DO -66% RABATU

 

W tym roku, z okazji zbliżających się świąt, które są symbolicznym zwycięstwem Światła nad Ciemnością, przygotowałem dla Was wiele unikatowych i skutecznych narzędzi, które pozwolą Wam dotrzeć do Światła w sobie.

Zobacz OFERTĘ SPECJALNĄ

Czym jest ŚWIATŁO w ŚWIĘTA?

Ale czym jest to światło, i czym są tak u podstaw te Święta. Najpierw powiem Wam – czym jest mrok? Mrok karmi się strachem, mrok działa w nieświadomym, mrok karmi się lekiem, mrok każe nam stać, nie patrzeć, nie widzieć, nie słyszeć. Światło to wiedza, światło to ruch w odwadze, światło to świadomość tego kim jestem, jaki jestem, co robię, w czym jestem, w co jestem uwikłany używając nomenklatury Ustawień Systemowych.

Światło ostatecznie to świadomy ja. Świadomy ja w relacjach z mamą, tatą, rodzeństwem. Świadomy ja w relacji z partnerem, świadomy ja w relacji z dzieckiem. Świadomy ja w biznesie, w dawaniu i braniu, w wymianie. Świadomy ja, świadomy siebie. Swego wnętrza, swoich programów determinujących moje myśli, uczucia i zachowania. Świadomy swego celu, świadomy swego ciała i co Ono do mnie mówi. Ja świadomy, to ja w Świetle.

Święta to czas bycia razem, w połączeniu. Z bliskimi, z rodziną, z partnerem, ale czy da się przeżyć te święta mając zamknięte serce na niektórych? Da się. Bo ja sam wiele razy przez to przechodziłem. Ale pamiętam, też ten czas, gdy przy wigilijnym stole byli wszyscy. To uczucie, gdy nie brakuje nikogo, gdy wszyscy są widziani. Nawet Ci, na których popatrzeć było trudno. Nawet Ci, z którymi mi się nie poukładało do końca tak, jakbym chciał.

W tym roku mam na czas Świąt na czas przejścia przez przesilenie zimowe, dla Ciebie kilka unikatowych prezentów, narzędzi dzięki, którym być może uda Ci się pojednać z wykluczonymi w swoim rodzie, i nawet jak już ich nie ma wśród nas, to chociaż zaprosić ich na te święta do siebie w sercu.

Zapraszam!

Mirek Czarko-Wasiutycz

Podpis M.Czarko-Wasiutycz

Przeczytaj więcej….

Moją misją zawsze było łączyć to co rozdzielone, to co w konflikcie, to co zatarte i zaparzone w bólu, gniewie, niewidzeniu siebie nawzajem. I moją misją zawsze było wpuszczać światło świadomości tam, gdzie panowała ciemność, lęk, strach, uprzedzenia. Dzisiaj z perspektywy 43 lat swego życia widzę to coraz wyraźniej.

Rozwój jest rzeczą naturalną, Twoja świadomość jest rzeczą naturalną, Twoje światło jest rzeczą naturalną – ja tylko stwarzam warunki, w których możesz przejść przez próg, przez swój osobisty psychiczny, emocjonalny, mentalny próg i zapalić światło świadomości tam, gdzie do tej pory metaforycznie było zgaszone światło – więc panował mrok.

Dzięki narzędziom, które Ci proponuję będziesz mógł spotkać się z najważniejszą osobą w Twoim życiu. Z Tobą samym. Dzięki narzędziom, które Ci proponuję będziesz mógł zaprosić do swego serca, w te wyjątkowe dni tych, którzy być może byli wykluczeni z Twego rodu, z Twego serca, tych, którzy nie mogli znaleźć spokojnego miejsca.

Ja tylko daję wiedzę i narzędzia, abyś mógł wyciągnąć na światło to co dotychczas było w mroku, w nieświadomości, coś co nie było widziane, a dlatego, że było niewidziane, dlatego działało tak mocno.

Przy progu zawsze pojawia się opór, ale za progiem otwiera się nowy świat, coś rozluźnia się w ciele, i nagle niewyraźne klocki wskakują na wyraźne miejsce. Coś co było nieświadome, nagle staje się świadomym, czyli oświetlonym światłem świadomości. Twojej świadomości, Twoim światłem – ja tylko zapraszam Cię, aby Twoja uwaga, Twoje skupienie, Twój snop światła świadomości skierować na poszczególne elementy.

Dzisiaj w tym wyjątkowym okresie, w którym spotykamy się z tak dużą ilością strachu, lęku na wielu poziomach naszego jestestwa. Na poziomie finansów, biznesu, na poziomie relacji, na poziomie naszych celów, na poziomie naszych niezrozumianych emocji, które niejednokrotnie przejmują nad naszymi myślami, emocjami, działaniami kontrolę – ja zapraszam Cię do zmiany od środka.

Zapraszam Cię do zapalenia światła świadomości w sobie, w swoim wnętrzu, a chcę Ci dać do tego kilka wyjątkowych narzędzi plus wiedze merytoryczną.

Moje propozycje wymiany z Tobą – bo przecież pieniądze to energia, praca to energia – znajdują się poniżej.

Zapraszam !

Moja KSIĄŻKA i MEDYTACJE

zobacz ceny i kup Ona i On - Dobrze Ustawieni

Książka ONA i ON DOBRZE USTAWIENI – ponad 270 stron tekstów, które zmienią Twoje spostrzeganie świata, ludzi, relacji, biznesu. Mnóstwo przykładów zastosowania metody ustawień systemowych, w niej zawartych zmienią i poszerzą Twoją świadomość i perspektywę oglądu własnego życia. Dlaczego w relacji mi nie wychodzi, jakimi zasadami, porządkami, dynamikami kierują się relacje. Jak prowadzić relację, aby była satysfakcjonująca. Są w niej specjalne rozdziały DLA NIEJ, DLA NIEGO, DLA PARY.

Do książki otrzymujesz 30 ćwiczeń i dostęp do specjalnie stworzonej na potrzeby książki platformy ON LINE www.dobrzeustawieni.pl.

Dodatkowo do mojej książki możesz zakupić 5 SPECJALNYCH MEDYTACJI, dzięki którym sięgniesz jeszcze głębiej w siebie, aby dokonać szybszej zmiany. Między innymi są to medytacje poświęcone kontaktowi z Wewnętrznym Dzieckiem, z przepływem Sukcesu, pożegnaniem się z byłymi partnerami celem otworzenia się na nowy związek, spotkaniem się z wewnętrznym kręgiem mocy – swoich przodków, ale też podczas tych medytacji będziesz mógł pożegnać się ze zmarłymi, z którymi być może nie odbyłeś procesu żałoby. Wykupując książkę otrzymasz również dostęp do darmowej medytacji Pojednania z własnymi rodzicami. Ta medytacja była słuchana przez ponad 30 tyś osób – jest wyjątkowa, i możesz mieć ja całkowicie za darmo, po zarejestrowaniu się na platformę dobrzeustawieni.pl.

Pakiety WEBINARÓW

zobacz ceny i kup

PAKIET WEBINARÓW

DLACZEGO JESTEM SINGLEM?

Webinar : Dlaczego jestem singlem? PAKIET + książka gratisCo w Pakiecie ?

Trzy webinary traktujące kompleksowo temat procesu wychodzenia z samotności, do satysfakcjonującej, zdrowej, mądrej, relacji partnerskiej. Poprzez proces budowania swojej wartości do kreacji relacji, jakiej byśmy chcieli. CYKL TRZECH WEBINARÓW jest przemyślany tak, aby zamknąć przeszłość, zbudować siebie w teraźniejszości, i otworzyć się na przyszłość. Całość zamyka krąg przeszłości, wyciąga prawdę i zdrowe podejście z kręgu teraźniejszości, a następnie otwiera krąg przyszłości.

Co otrzymujesz przy zakupie PAKIETU?

– ponad 14 godzin nagrań z Mirkiem
– dostęp do 6 medytacji w trakcie webinarów
-dostęp do sesji pytania i odpowiedzi w trakcie trwania webinarów
-świadomość możliwych przyczyn Twojej samotności
– pracę nad integracją swoich odszczepionych części
– świadomość jak działają relacje partnerskie, które się udają
ćwiczenia indywidualne zobacz ceny i kup

PAKIET WEBINARÓW

JAK WYTRZYMAĆ W RELACJI?

Jak wytrzymać w relacji | WebinarCo w Pakiecie ?

Trzy webinary traktujące szeroko merytorycznie o relacjach partnerskich. Przyczynach konfliktów w relacjach, sposobach na ich rozwiązanie, Webinar w formie ćwiczeń w grupach, mini ustawień, medytacji terapeutycznych i wiedzy merytorycznej zabierze Cię do Twojej wewnętrznej przestrzeni, abyś mógł przyjrzeć się klockom, które masz tam w sobie poukładane, pomoże Ci zobaczyć w jakie wzorce wchodzisz, i wypracować rozwiązania, które będą dobrze pracowały zarówno dla Ciebie, jak i dla relacji, w której jesteś.
Jest to webinar skierowany dla tych, którzy są w relacji już od lat, a czują, że nie wszystko gra tak, jakby chcieli.

 

Co otrzymujesz przy zakupie PAKIETU?

– ponad 10 godzin nagrań z Mirkiem
– dostęp do 4 medytacji w trakcie webinarów
– dostęp do sesji pytania i odpowiedzi w trakcie trwania webinarów
– świadomość możliwych przyczyn Twojego wzorca relacyjnego
– pracę nad integracją swoich odszczepionych części – wewnętrzne dziecko
– świadomość jak działają relacje partnerskie, które się udają
ćwiczenia indywidualne zobacz ceny i kup

PAKIET WEBINARÓW

MOJA FIRMA, PIENIĄDZE, BIZNES, SUKCES

Twoja Firma, Biznes, Pieniądze | WebinarCo w Pakiecie ?

Pięć webinarów tematycznych, podczas których będziemy przyglądać się sferze zawodowej, finansowej i firmowej oraz tematami, które są z nią bezpośrednio lub pośrednio połączone. Zapraszam osoby, które posiadają swoje firmy, lub zastanawiają się, czy być może założenie firmy to dobry pomysł dla nich. Webinar to także przestrzeń, gdzie będziemy pracować na wzorcach i przekonaniach dotyczących pieniędzy, aby przyjrzeć się, czy moje wzorce mnie wspierają, czy osłabiają.

 

Co otrzymujesz przy zakupie PAKIETU?

– ponad 14 godzin nagrań z Mirkiem
– dostęp do 6 medytacji w trakcie webinarów
– dostęp do sesji pytania i odpowiedzi w trakcie trwania webinarów
świadomość możliwych przyczyn braku sukcesu, utykania w zakresie przepływu pieniędzy, wzorców finansowych, strat
świadomość zastojów finansowych oraz wiedza dotycząca, kiedy pieniądze płyną, a kiedy nie mogą płynąć
case study dotyczące różnych przypadków biznesowych
ćwiczenia indywidualne zobacz ceny i kup

ŚWIĄTECZNA OFERTA SPECJALNA

UWAGA: Po kliknięciu poniższego przycisku zostaniesz przekierowany(a) do strony koszyka na naszej Platformie On-line DobrzeUstawieni.pl, gdzie udostępnione są medytacje (a także wiele innych materiałów premium) i gdzie można będzie sfinalizować zakup.