Praca Indywidualna

Praca indywidualna

Opis warsztatów

Usłysz ryk wilczej watahy i poczuj do samej dupy co to znaczy dotrzeć do męskiego, w pełnej autentyczności z samym sobą. Usłysz w końcu co mówi do Ciebie Twoje męskie serce. Znajdź w sobie siłę, aby dotrzeć do tego głosu i znajdź w sobie dorosłego mężczyznę.

Uuuuuuuuaaaaa!!! Gadałem… obiecywałem… a teraz nadszedł czas działania. Tak właśnie poczułem, że to jest ten właściwy moment na ten ruch ku męskiemu. Na warsztat ku męskiemu… Wszystkich Panów, którzy mieliby ochotę poczuć co to znaczy mieć i być posiadaczem męskich jaj, jak dwa wyrosłe arbuzy zapraszam na Męskie Warsztaty.

W planie praca z podświadomością poprzez medytację dynamiczną, prace z moim wewnętrznym obrazem męskości, wizualizacja. Docieranie do męskiej siły w rodzinie pochodzenia poprzez pracę metodą ustawień systemowych, uzdrawianie relacji z naszym tatą i definitywnie przejście z żeńskiego do męskiego. Uwalnianie wewnętrznego krzyku, otwieranie czakry gardła. Nauka świadomego kierowania często stłamszonej męskiej energii seksualnej do własnego męskiego serca. Rytuał pożegnania wewnętrznego chłopca. Docieranie do swego pełnego potencjału w męskim. Praca nad moim męskim dostępem do pieniędzy. Do zarabiania dużych pieniędzy, które czy tego chcesz czy nie są wymiernym wskaźnikiem tego jak się masz do swej wewnętrznej męskiej siły w braniu odpowiedzialności za siebie, rodzinę. I które są niezbędne aby tutaj… nie na Marsie, Jowiszu czy w konstelacji Kasjopeii, ale tutaj na ziemi żyć, realizować swoje pasję i utrzymać swą kobietę, dziecko, i zapewnić im godne życie. Będziemy również pracować nad ukochaniem tego malutkiego często zlęknionego małego dziecka, które siedzi w każdym z nas. Będziemy uczyli się jak brać odpowiedzialność za siebie i swoje męskie emocje. Nauczymy się stawiania granic w relacjach, będziemy pracować z własnym marzeniem męskości w relacji z kobietą, nauczymy się uwalniania własnej agresji w ochronie żeńskiego, a także w sytuacjach brania od świata tego co oferuje. Będziemy też uczyli się budowania intymnych relacji i męskiej bliskości z innymi mężczyznami. Takiej w braterstwie męskiego płonącego ogniem serca.

W planach również ognisko, rąbanie drewna, granie na bębnach i szukanie swojej męskiej pieśni. Ponadto pyszne wegetariańskie jedzonko i piękne miejsce mocy i pewnie jeszcze kilka innych atrakcji.

Lata temu, gdy chłopiec dorastał żegnał się symbolicznie z matką, i przechodził w męska strefę wpływów. Było to pożegnanie często definitywne. Inicjacja. Inni mężczyźni brali go, w swoje szeregi i właśnie tam zostawał. W dzisiejszym świecie często brak tych rytuałów przejścia.

Mężczyzna nigdy nie przejrzy się w oczach kobiety. W oczach kobiety nie znajdzie swego odbicia często zakurzonej męskiej siły. Mężczyzna może przejrzeć się tylko w oczach innego mężczyzny.