Ona i On. Dobrze Ustawieni.

Już nic nie będzie takie jak było. I nie da się odzobaczyć tego co zobaczysz w sobie, gdy ją przeczytasz.

Ona i On - Dobrze UstawieniMirek Czarko-Wasiutycz

Zobacz filmową ZAPOWIEDŹ

Już nic nie będzie takie jak było. I nie da się odzobaczyć tego co zobaczysz w sobie, gdy ją przeczytasz.

Mirek Czarko-Wasiutycz

Zobacz filmową ZAPOWIEDŹ KUP TERAZ

O czym jest i co da Ci ta książka?

Szerszy wgląd w siebie, w schematy i wzorce Twojej rodziny w takich obszarach jak zdrowie, choroba, relacje, samotność, związki i wiele innych.

To książka, czytając którą poruszysz swoją duszę. Być może zapłaczesz lub uwolnisz ładunek emocjonalny swojej babci albo prababci, a być może puścisz lęk swojej mamy lub taty. To książka dzięki której lepiej się odnajdziesz w swojej rodzinie.

To książka dzięki której znajdziesz swoje miejsce, w którym jest spokój.

To książka, która Cię poruszy i sprawi, że zaczniesz inaczej patrzeć na świat, na siebie, na swoje relacje, na swoja rodzinę.

To książka która pokaże Ci głębszą miłość; która pokaże Ci różnicę pomiędzy miłością ślepą, a miłością, która widzi i szanuje porządki systemowe.

To książka tłumacząca i wyjaśniająca dlaczego w życiu masz tak, jak masz, i jak to zmienić.

Zrozumiesz głębiej i mocniej, kim jesteś jako mężczyzna i jako kobieta.

Zobaczysz, co kierowało Twoim życiem i dlaczego w niektórych obszarach Twojego życia nie udawało się.

To książka o miłości, bólu, zdradzie, lęku, strachu, nowym życiu.

To książka pokazująca, że nic nie jest takie jakie się wydaje na pierwszy rzut oka.

Co w niej znajdziesz?

Ponad 270 stron tekstów w dużym formacie – publikowanych i niepublikowanych na blogu, które poruszają duszę i zmieniają ogląd własnego życia.

Ponad 30 ćwiczeń do pracy samemu ze sobą. Rozwijających świadomość, poszerzających spostrzeganie, uwalniających stare wzorce w obszarze relacji ze sobą, bliskimi. Wzmacniających poczucie własnej wartości.

5 medytacji poprowadzonych przez autora dostępnych w specjalnym serwisie on-line na czarko.pl poświęconym książce. Medytacje dotyczą takich obszarów jak mama, tata, ród, wewnętrzne dziecko, moje wyjście do własnego losu, życia, sukcesu.

Od Autora

Ona i On - Dobrze Ustawieni

To książka o Ustawieniach Systemowych, o rodzie, o miłości, spokoju, o życiu, i o losie. O tym co dla nas trudne i piękne, o głębszym zrozumieniu życia i procesów przez jakie przechodzimy. To książka o smutku, jak się okazuje czasem całkowicie nie naszym. O odrzuceniu, o porzuceniu, o zdradzie, i złości, czasami takiej, że aż szczękę zaciska. To książka o Tobie i o mnie, o nas, i o tym co na nas wpływa. To książka o głębszej świadomości siebie, swego rodu, o zrozumieniu, i o niewidzialnych ścianach, przez które czasami trudno nam się przebić.

Zapraszam Cię na tą podróż razem ze mną, bo sam znalazłem drogę. Poprowadzę Cię, i w tekstach, które będziesz czytał, i w ćwiczeniach które poproszę Cię abyś wykonał, zaproszę Cię też do 5 medytacji, w których uwolnisz to co nie Twoje, zrozumiesz to co zrozumieć powinieneś, aby pójść dalej, do swego życia, swego losu, swojej dorosłości.

Zapraszam Cię w podróż przez te ponad 270 stron. Będę obok.

Autor

O Autorze

Mirosław Piotr Czarko-Wasiutycz – ur. w 1978 r. we Wrocławiu, terapeuta Ustawień Systemowych. Prowadzi rocznie ok. 130 warsztatów w tej dziedzinie, jednocześnie jest twórcą autorskich warsztatów wyjazdowych dla mężczyzn „”Wilcza Wataha”, warsztatów poświęconych rozwojowi w sferze biznesowej „”Mój Sukces” oraz warsztatów poświęconych i obejmujących pracy pracę z integracją osobowości i uleczaniem relacji z wewnętrznym dzieckiem.

Z jego usług korzysta rocznie ponad 1500 klientów, zarówno w obszarach relacji rodzinnych, jak i zdrowia, a także finansów, leczenia relacji z samym sobą i wielu innych.

Jest autorem kilkunastu artykułów publikowanych w serwisach internetowych i czasopismach branżowych, wykładowcą w Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, prelegentem konferencji biznesowych i motywacyjnych oraz autorem poczytnego bloga na temat Ustawień Systemowych czarko.pl.

Prywatnie – ojciec trójki wspaniałych dzieci, które – jak sam twierdzi – dają mu największe życiowe lekcje.

Co mówią ci, którzy już czytali…

Dziękuję za mozliwosc przeżycia tej podróży jeszcze przed publikacją. Morze wzruszeń,ocean nadziei, studnia pełna wiedzy. Coś niesamowitego! Tak,tak,tak dla Ciebie Mirku,tego jak piszesz,co robisz,co wiesz i jak umiesz tę wiedzę przekazać. To książķa,którą czyta się jednym tchem i jest pozycją wydawniczą,do ktorej wraca się dziesiątki razy. Napisana tak,ze bez problemu można wrocic do dowolnego fragmentu. Dla tych,którzy czują,że w życiu mamy coś do zrobienia,do ułożenia,do przeżycia,że chodzi o cos waznego dla nas samych- lektura obowiązkowa! A medytacje… brak mi słów. To trzeba usłyszeć i poczuć. Cudo!Patrycja Thim

Na początku chciałem podziękować, że jestem jednym z tych którzy mogli przeczytać wersję przed drukiem, i wysłuchać medytacji przed oficjalną publikacją. Mirek, rób to co robisz, i rób tego więcej, bo to jest naprawdę ważne, dobre, i potrzebne. Medytacje – petarda! Ćwiczenia dużo pokazują, i można je robić wielokrotnie, i pokazują się coraz to nowe rzeczy. Książka, skład, zdjęcia, okładka, teksty – bez komentarza – szczenna do ziemi. Dziękuję !Paweł Jaśkowiak

Przeczytałem w dwa wieczory. Bardzo ładne wydanie – widać, że włożono tu dużo pracy. Ćwiczenia inspirujące i ciekawe. Niektóre będę wykorzystywał w codziennym życiu i pracy nad sobą. Medytacja audio dotycząca spotkania we własnym „Kręgu Mocy” i ta ze spotkaniem z „Wewnętrznym dzieckiem” wysadziła mnie z butów. Bardzo dobrze dobrana muzyka. No całość naprawdę w dobrej jakości. Polecam od serca.Bartosz Klaczowski

Poruszające medytacje nagrane z ujmującą muzyką. I ten niesamowity ciepły głos Mirka. To robi wrażenie. Ciekawe ćwiczenia odsłaniające kawałki mnie samej. Dobry materiał, mocny, poruszający, i naprawdę ładne i estetyczne wydanie. Dobry kawał „mięsa”. I do tego książka, z tekstami na każdą okazję. Już czekam na kolejną część! Mam nadzieje, że niebawem.Dorota Wielkomiejska

Mocna. Potrafi zatrzymać i to nie na moment rozpędzony umysł. Potrafi wzruszyć, i wywołać łzy. Wiele razy płakałam, gdy czytałam ONA i ON Dobrze ustawieni. Nie da się przejść obok, bez poruszenia, i faktycznie jak Mirek napisał – „Czytasz na własną odpowiedzialność”, bo czasami niektóre teksty, w każdym razie dla mnie były jak granat wrzucony do pokoju. Dla ludzi, którzy faktycznie chcą w siebie zajrzeć, i nie boją się zburzyć ułożone pozornie „ładnie swoje klocki”. Polecam.Wioletta Grabar-Polańska

Może zaskoczyć, może zachwycić, może też zirytować – to wszystko zależy przecież od indywidualnej interpretacji, ale na pewno każdego wciągnie lektura książki “ONA i ON. Dobrze ustawieni”. Mirosław Czarko-Wasiutycz chce nakłonić nas do zastanowienia się nie tylko nad życiem innych ludzi, których historie przedstawia w swojej książce. Otwiera przed nami możliwość przyjrzenia się sobie samym, skonfrontowania własnego losu z sytuacjami pozornie bez wyjścia, bez szansy na zmianę. Kluczem do upragnionej metamorfozy mogą być warsztaty Ustawień Systemowych, którym poświęcona jest właśnie ta książka.Anna Krasucka

Kup TERAZ

Książka już TERAZ dostępna jest w PRZEDSPRZEDAŻY. Wysyłka książki będzie realizowana od 10 grudnia 2020 r.

Teraz możesz ją zamówić w dobrej cenie. Propozycje pakietów poniżej.

Książkę ‘Ona i On – Dobrze Ustawieni’ będzie można kupować od 10 grudnia br.

Jednak już TERAZ dostępna jest ona w PRZEDSPRZEDAŻY, w czasie której możesz ją zakupić nie tylko w (znacznie!) lepszej cenie, ale także w pakietach z ćwiczeniami oraz medytacjami, które nie będą dostępne w ofercie regularnej.

UWAGA!

Wszyscy, którzy do 30 października br. (włącznie) zakupią KSIĄŻKĘ W PAKIECIE #1 (książka + ćwiczenia + medytacje), otrzymają dodatkowo webinar “DLACZEGO JESTEM SINGLEM?” za 0 zł (cena dla pozostałych osób: 49 zł, a po 30.10 – 149 zł).

Więcej na temat webinaru “DLACZEGO JESTEM SINGLEM?” w filmie poniżej.

Webinar odbędzie się 9 listopada br. na platformie on-line Dobrze Ustawieni.

ZOBACZ PAKIETY w PRZEDSPRZEDAŻY

Dostępne PAKIETY:

UWAGA: Po kliknięciu poniższego przycisku zostaniesz przekierowany(a) do strony koszyka na naszej Platformie On-line DobrzeUstawieni.pl, gdzie udostępnione są medytacje (a także wiele innych materiałów premium) i gdzie można będzie sfinalizować zakup.