Przejdź do zawartości
IMG_0005

Kim jestem?

Mirosław Czarko-Wasiutycz urodzony w 1978 r. we Wrocławiu. Terapeuta Ustawień Systemowych, uczestnik Szkoły Terapii Cranio Sacralnej w nurcie Biodynamicznym, Biznes & Life Coach, uczestnik szkoleń i warsztatów takich osób jak David Neenan (Bissines and You), Olga Rzycka (Coaching Menadżerski), Richard Boldstad (Transforming Communication, Transforming Communication w sytuacjach kryzysowych) i wielu innych.

Ustawień uczył się biorąc udział w warsztatach i seminariach Berta i Sophie Hellinger, Gerharda Walpera, Wolfganga Deusser, Guntera Schrickera, Andrea Drochli, Heiko Hinrichsa, Prof. Joaquim Parra Marujo, Alfreda R. Austermanna – autora książki „Dramat w łonie matki – Utracony bliźniak”, a także wielu Polskich terapeutów w nurcie systemowym.

Pełnił funkcje dyrektorskie, kierownicze, menadżerskie w polskich i zagranicznych - mniejszych i większych firmach. Autor kilkunastu artykułów publikowanych w serwisach internetowych i czasopismach branżowych, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, prelegent konferencji biznesowych, i motywacyjnych, autor poczytnego bloga na temat ustawień systemowych www.czarko.pl , autor książki „Ona i On Dobrze Ustawieni”.

Zarządzał Departamentem Szkoleń w największej Polskiej firmie zajmującej się informacją gospodarczą, ukończył studia humanistyczne ze specjalizacją Psychologia Zarządzania. Ustawieniami Systemowymi zajmuje się od 2005 roku. Corocznie przeprowadza około 130 warsztatów poświęconych Ustawieniom Systemowym, jednocześnie prowadzi warsztaty wyjazdowe ”Wilcza Wataha”, które są skierowane tylko i wyłącznie dla mężczyzn szukających zdrowego męskiego, oraz warsztaty wyjazdowe ”Mój Sukces” poświęcone i przeznaczone rozwojowi sfery biznesowej. Prowadzi również warsztaty wyjazdowe poświęcone pracy z wewnętrznym dzieckiem „Integracja osobowości – Wewnętrzne dziecko”.

Na sali szkoleniowej zanim zaczął zajmować się stricte ustawieniami spędził blisko 1000 godzin i odbył spotkania coachingowe z ponad 3500 osób.

Z jego usług w zakresie pracy nad relacjami, biznesem, zdrowiem korzysta rocznie ponad 1500 osób.

Prywatnie ojciec trójki wspaniałych dzieci, które jak twierdzi dają mu największe życiowe lekcje.

Pracowałem m.in z:

logo8-270x147
logo7-270x147
logo1-270x147
logo12-270x147

Co sądzą o mnie moi Klienci?

72356613-b856-4b5d-9ff9-228f3ef8fec5

Emilia Zajko

Warsztaty ustawień u Pana Mirka na których pracowałam z problemem swojego synka zmieniły nie tylko życie mojego dziecka u ktorego problem znikł zupelnie ale rownież naszej rodziny. Jestem bardzo wdzięczna ze miałam okazję doświadczyć wszystkiego co miało miejsce na warsztacie. Uważam ze każdy przynajmniej raz w życiu powinien sam to przeżyć aby być bardziej świadomym wszystkiego co nas otacza i co ma wpływ na nasze życie. Polecam serdecznie

ewelina swiderska (1)

Ewelina Swiderska

Mirka "poznałam"przez Facebooka.Natrafiając na jego artykuły,zawsze miałam wrażenie ,że napisał je specjalnie dla mnie.Dużo mi dały ćwiczenia,które tam znajdowałam....w końcu moj "idol"zawitał do Białegostoku...nie rozczarował mnie ...za co bardzo mu dziękuję.Gorąco polecam prace z Mirkiem.

b8c60480-8a8c-4194-9cae-389f033aac0f

Magdalena Wojnarowska

Byłam na ustawieniach w Poznaniu i powoli może własne pole się oczyszcza 🙂 Czuje sie jakbym odcinała sznurki przyczepione do nóg. Więc coś fajnego sie dzieje. Jest lżej:)To było fantastyczne spotkanie. Dziękuję Ci bardzo za ten warsztat.

26906650_10211283779309943_48700135_o (1)

Wojciech Szczerbuk

Warsztaty u Mirka to wspaniala podróż w głąb siebie i swojego rodu. Jednak jesli spodziewasz sie milego spacerku to zapomnij. Czeka cie ciezka praca. Praca której efektów nie zobaczysz od razu, praca za którą nikt cie nie pochwali. To praca którą pozcujesz gleboko w sercu, a nastepnie rozleje sie po tobie jak przerwana tama by nic nigdy już nie bylo takie samo. Bo to co sie zobaczy , nie da sie odzobaczyc. Dziękuję że mogłem to poczuć.

Książka ONA i ON
Dobrze Ustawieni

Zobacz więcej
TUTAJ