Mój sukces

Mój sukces

Opis warsztatów

Mój SUKCES. Pierwszy z serii warsztatów poświęcony wyłącznie pracy nad takimi tematami jak zarabianie pieniędzy, kariera zawodowa, szukaniem dobrych rozwiązań dla mojej firmy.

Nasz pierwszy i niezaprzeczalny Sukces rozpoczyna się w ramionach naszej mamy. Naszym pierwszym sukcesem jest to, że przyszliśmy na ten świat. Do świata natomiast prowadzi nas nasz Tato. Ta żeńska i męska energia w naszym życiu pojawia się na każdym jego etapie. Brak przepływu w tych sferach powoduje zastój w późniejszym dobrym czuciu się np. w pracy. I brak np. wychodzenia do świata po WIĘCEJ. Czasami natomiast mamy zablokowany przepływ w tej sferze ze względu na jakiego innego członka rodziny, którego los niesiemy na swoich barkach. Mówimy tutaj o traumie trans generacyjnej, z którą tak często mamy do czynienia podczas warsztatów Ustawień Systemowych.

Na warsztacie będziemy używali metody ustawień systemowych celem lepszego wglądu w ewentualne przyczyny zastoju w tych obszarach, i celem znalezienia najlepszego systemowego, ekologicznego wyjścia z sytuacji zastoju, długów, problemu z przepływem w tej sferze naszego życia.

Nadchodzące wydarzenia