8 lat

8 URODZINY CZARKO CONSULTING

W 8 rocznicę działalności mojej firmy zapraszam Cię do zmiany od środka. Do zmiany w Twoim wnętrzu.

Tylko teraz, w tym urodzinowym tygodniu, możesz skorzystać na specjalnych warunkach z kilku unikatowych i niezwykle skutecznych narzędzi do rozpoczęcia Twojej zmiany.

Zapraszam!

Mirek Czarko-Wasiutycz

Zobacz OFERTĘ SPECJALNĄ

Kilka słów ode mnie…

Moją misją zawsze było łączyć to co rozdzielone, to co w konflikcie, to co zatarte i zaparzone w bólu, gniewie, niewidzeniu siebie nawzajem. Dzisiaj to widzę, dzisiaj to do mnie dociera głęboko.

Rozwój jest rzeczą naturalną, ja tylko stwarzam warunki, w których możesz przejść przez próg, przez swój osobisty psychiczny, emocjonalny, mentalny próg. Przy progu zawsze pojawia się opór, ale za progiem otwiera się nowy świat, coś rozluźnia się w ciele, i nagle niewyraźne klocki wskakują na wyraźne miejsce.

rozwiń cały tekst….

8 lat minęło jak jeden dzień… Dziesiątki tysięcy klientów, setki tysięcy kilometrów, uściski dłoni, kilka wiader łez, i gili z nosa. Książka Ona i On dobrze ustawieni – która w ciągu miesiąca sprzedała się w ponad 1000 egzemplarzy. Setki tysięcy – a może i nawet miliony literek na Facebooku, w postach, kilka tysięcy warsztatów, dziesiątki tysięcy spojrzeń w oczy, a tym samym w duszę. Uratowane relacje rodzinne, małżeństwa, firmy, odnowione relacje z tatą i mamą, które były w rozsypce, tysiące odzyskanych wewnętrznych dzieci, setki opuszczonych toksycznych relacji z narcyzami, sięgnięcie po swoje męskie przez blisko 300 mężczyzn na warsztatach Wilcza Wataha, ponad 3 miliony wejść na bloga poświęconego relacjom www.czarko.pl, warsztat poprowadzony dla programu telewizyjnego „Sanatorium Miłości” w TVP 1 z 4,2 milionową oglądalnością, odwiedzonych kilka krajów z warsztatami tematycznymi… to skrót.

No i jest… 1 lipca 2021 r. 8 lat od powołania CZARKO CONSULTING.

A wszystko zaczęło się w małej wsi pod Poznaniem, w Rybnie. To tam otrzymałem pierwszą płytę DVD z warsztatów mistrzowskich Berta Hellingera z Krakowa, i przez trzy dni płakałem. Po raz pierwszy jako dorosły mężczyzna powiedziałem rodzicom, że ich kocham. I popłynęło. Wielu mentorów takich jak Bert i Sophie Hellinger, Gerhard Walper, Wolfgang Deusser, Andrea Drochla, Heiko Hinrichs, Gunter Schricker, Joaquim Parra Marujo, i wielu innych, od których uczyłem się i szlifowałem swój wewnętrzny diament. Dziesiątki warsztatów z integracji osobowości, ustawień, terapii czaszkowo krzyżowej, komunikacji, coachingu, bo zanim zacząłem ustawiać spędziłem ponad 1000 godzin na sali warsztatowej pracując z ludźmi i przecoachowałem ponad 3000 osób. To, co dzisiaj, nie wzięło się z przypadku, chociaż na początku tej drogi, nie wiedziałem tak naprawdę dokąd ona prowadzi. Dzisiaj, jak odwracam się wstecz, to widzę te wszystkie ostre zakręty, doliny, pagórki i urodzajne pola. Wszystko było potrzebne, wszystko miało swój cel.

Moją misją jest łączyć to co w środku, a żeby popłynęło również z Ciebie na zewnątrz. Bo relacja pary zaczyna się w środku, bo relacja z własną kobiecością zaczyna się w środku, z własną męskością, ojcostwem, macierzyństwem, z własną firmą, klientami, światem, pieniędzmi, wewnętrznym dzieckiem. To co na zewnątrz, to co zastajemy to warunki zewnętrzne, punkt startowy dany od rodu. To ogród, i Twoje przekonania na temat tego ogrodu zwanego Ziemią. Zmiana zaczyna się od Ciebie. Zmiana zaczyna się w środku, i jest wypadkową przekonań systemu rodzinnego, osobistych doświadczeń, i kodów podświadomości, oraz planu duszy.

Dzisiaj w te 8 urodziny mojej firmy zapraszam Cię do zmiany od środka. Do zmiany w swoim wnętrzu. W 8 urodziny CZARKO CONSULTING masz do wyboru kilka narzędzi od których możesz rozpocząć swoją zmianę.

W dzień 8 urodzin chcę się z Tobą wymienić na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Moja KSIĄŻKA i MEDYTACJE

zobacz ceny i kup Ona i On - Dobrze Ustawieni

Książka ONA i ON DOBRZE USTAWIENI – ponad 270 stron tekstów, które zmienią Twoje spostrzeganie świata, ludzi, relacji, biznesu. Mnóstwo przykładów zastosowania metody ustawień systemowych, w niej zawartych zmienią i poszerzą Twoją świadomość i perspektywę oglądu własnego życia. Dlaczego w relacji mi nie wychodzi, jakimi zasadami, porządkami, dynamikami kierują się relacje. Jak prowadzić relację, aby była satysfakcjonująca. Są w niej specjalne rozdziały DLA NIEJ, DLA NIEGO, DLA PARY.

Do książki otrzymujesz 30 ćwiczeń i dostęp do specjalnie stworzonej na potrzeby książki platformy ON LINE www.dobrzeustawieni.pl.

Dodatkowo do mojej książki możesz zakupić 5 SPECJALNYCH MEDYTACJI, dzięki którym sięgniesz jeszcze głębiej w siebie, aby dokonać szybszej zmiany. Między innymi są to medytacje poświęcone kontaktowi z Wewnętrznym Dzieckiem, z przepływem Sukcesu, pożegnaniem się z byłymi partnerami celem otworzenia się na nowy związek, spotkaniem się z wewnętrznym kręgiem mocy – swoich przodków, ale też podczas tych medytacji będziesz mógł pożegnać się ze zmarłymi, z którymi być może nie odbyłeś procesu żałoby. Wykupując książkę otrzymasz również dostęp do darmowej medytacji Pojednania z własnymi rodzicami. Ta medytacja była słuchana przez ponad 30 tyś osób – jest wyjątkowa, i możesz mieć ja całkowicie za darmo, po zarejestrowaniu się na platformę dobrzeustawieni.pl.

Pakiety WEBINARÓW

zobacz ceny i kup

PAKIET WEBINARÓW

DLACZEGO JESTEM SINGLEM?

Trzy webinary traktujące kompleksowo temat procesu wychodzenia z samotności, do satysfakcjonującej, zdrowej, mądrej, relacji partnerskiej. Poprzez proces budowania swojej wartości do kreacji relacji, jakiej byśmy chcieli. CYKL TRZECH WEBINARÓW jest przemyślany tak, aby zamknąć przeszłość, zbudować siebie w teraźniejszości, i otworzyć się na przyszłość. Całość zamyka krąg przeszłości, wyciąga prawdę i zdrowe podejście z kręgu teraźniejszości, a następnie otwiera krąg przyszłości.

– ponad 14 godzin nagrań z Mirkiem
– dostęp do 6 medytacji w trakcie webinarów
-dostęp do sesji pytania i odpowiedzi w trakcie trwania webinarów
-świadomość możliwych przyczyn Twojej samotności
– pracę nad integracją swoich odszczepionych części
– świadomość jak działają relacje partnerskie, które się udają
ćwiczenia indywidualne zobacz ceny i kup

PAKIET WEBINARÓW

JAK WYTRZYMAĆ W RELACJI?

Trzy webinary traktujące szeroko merytorycznie o relacjach partnerskich. Przyczynach konfliktów w relacjach, sposobach na ich rozwiązanie, Webinar w formie ćwiczeń w grupach, mini ustawień, medytacji terapeutycznych i wiedzy merytorycznej zabierze Cię do Twojej wewnętrznej przestrzeni, abyś mógł przyjrzeć się klockom, które masz tam w sobie poukładane, pomoże Ci zobaczyć w jakie wzorce wchodzisz, i wypracować rozwiązania, które będą dobrze pracowały zarówno dla Ciebie, jak i dla relacji, w której jesteś.
Jest to webinar skierowany dla tych, którzy są w relacji już od lat, a czują, że nie wszystko gra tak, jakby chcieli.

 

– ponad 10 godzin nagrań z Mirkiem
– dostęp do 4 medytacji w trakcie webinarów
– dostęp do sesji pytania i odpowiedzi w trakcie trwania webinarów
– świadomość możliwych przyczyn Twojego wzorca relacyjnego
– pracę nad integracją swoich odszczepionych części – wewnętrzne dziecko
– świadomość jak działają relacje partnerskie, które się udają
ćwiczenia indywidualne zobacz ceny i kup

PAKIET WEBINARÓW

MOJA FIRMA, PIENIĄDZE, BIZNES, SUKCES

Pięć webinarów tematycznych, podczas których będziemy przyglądać się sferze zawodowej, finansowej i firmowej oraz tematami, które są z nią bezpośrednio lub pośrednio połączone. Zapraszam osoby, które posiadają swoje firmy, lub zastanawiają się, czy być może założenie firmy to dobry pomysł dla nich. Webinar to także przestrzeń, gdzie będziemy pracować na wzorcach i przekonaniach dotyczących pieniędzy, aby przyjrzeć się, czy moje wzorce mnie wspierają, czy osłabiają.

 

– ponad 14 godzin nagrań z Mirkiem
– dostęp do 6 medytacji w trakcie webinarów
– dostęp do sesji pytania i odpowiedzi w trakcie trwania webinarów
świadomość możliwych przyczyn braku sukcesu, utykania w zakresie przepływu pieniędzy, wzorców finansowych, strat
świadomość zastojów finansowych oraz wiedza dotycząca, kiedy pieniądze płyną, a kiedy nie mogą płynąć
case study dotyczące różnych przypadków biznesowych
ćwiczenia indywidualne zobacz ceny i kup

OFERTA SPECJALNA NA 8 URODZINY:

UWAGA: Po kliknięciu poniższego przycisku zostaniesz przekierowany(a) do strony koszyka na naszej Platformie On-line DobrzeUstawieni.pl, gdzie udostępnione są medytacje (a także wiele innych materiałów premium) i gdzie można będzie sfinalizować zakup.