Przejdź do zawartości

Lokalizacja

Targoszów w Beskidzie Małym
Kategoria
QR Code

Data

wrz 25 2020 - wrz 27 2020

Czas

Cały dzień

Koszt

2,400.00zł

WILCZA WATAHA II – MĘSKIE SERCE 25-27 wrzesień 2020

WILCZA WATAHA II – MĘSKIE SERCE 25-27 wrzesień 2020

Warsztat WILCZA WATAHA II – MĘSKIE SERCE jest skierowany dla mężczyzn, którzy brali udział w pierwszej edycji warsztatów skierowanych tylko i wyłącznie dla mężczyzn pt. WILCZA WATAHA. Udział w pierwszym module jest obowiązkowy z racji poruszanych na nim osi tematycznych dotyczących siły, sprawczości, wdzięczności i miłości do przodków linii męskiej i żeńskiej oraz innych zagadnień tematycznych poruszanych nie tylko na poziomie wiedzy, ale również i przede wszystkim w postaci doświadczeń.

WILCZA WATAHA II – MĘSKIE SERCE to dalszy etap szukania i odnajdywania w sobie męskiego poprzez doświadczenia indywidualne i grupowe, poprzez pójście jeszcze bardziej w głąb siebie, jako mężczyzny, poprzez uszanowanie też swojej żeńskiej strony, która w każdym z nas jest obecna.

Na warsztacie będziemy docierać i pracować z archetypami męskości. Na warsztacie będziemy pracować z integracją ograniczających nas przekonań. Będziemy szukać swojej ścieżki, i swojego losu. Pożegnamy się z losem – nieświadomym kodem pokoleniowym – aby wyjść do nowego, do nowych jakości, zintegrowanych wartości i przekonań, które dadzą nam możliwość wyboru własnego losu.

Na warsztacie będziemy korzystać z metody Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera, celem integracji i szukania ruchu oraz podążania za ruchem naszej duszy. Na pewno na warsztacie będzie możliwość pracy z naszym małym wewnętrznym chłopcem, ale też możliwość spotkania się z naszym wewnętrznym dorosłym, spełnionym mężczyzną jak i wiele innych rytuałów i głębokich wglądów w siebie, bo silny, stabilny mężczyzna, to mężczyzna patrzący sercem, i mający odwagę na patrzenie sercem we współczesnym świecie.

Poczuj i usłysz ryk swojej watahy, już we wrześniu 2020 r.

Warsztaty rozpoczynają się w piątek (25 września) o godzinie 14:00 a kończą w niedzielę (27 września) o godzinie 16:00.

W cenie gwarantujemy nocleg i pełne wyżywienie (3 posiłki wegetariańskie).

Miejsce: wkrótce podamy szczegóły

Książka ONA i ON
Dobrze Ustawieni

Zobacz więcej
TUTAJ