Przejdź do zawartości
Webinar : Dlaczego jestem singlem? cz. 1
Kategoria
QR Code

Data

lis 12 2020 - sty 31 2021

Koszt

149.00zł

DLACZEGO JESTEM SINGLEM? CZĘŚĆ I – MOJA SAMOTNOŚĆ

 

Ten WEBINAR JUŻ SIĘ ODBYŁ – kupując ten produkt, wykupujesz dostęp do nagrania z całości webinaru.

 

DLACZEGO JESTEM SINGLEM ? CZĘŚĆ I – MOJA SAMOTNOŚĆ

Czyli inaczej mówiąc, dlaczego jestem sam? A może lepszym pytaniem powinno być – Po co jestem sam? Bliżej kogo wtedy jestem? Z kim z rodu łączę się, będąc w samotności? Kogo tak bardzo ślepo w moim rodzie kocham, że wybieram nieświadomie samotność. Samotność to często nie wybór świadomy, chociaż często tak to sobie racjonalizujemy. No właśnie – racjonalizujemy. Głębokich przyczyn bycia samemu, takich rodowych może być sporo. Poczynając od identyfikacji z osobą, która była sama, poprzez mezalianse i niespełnienie przodków w miłości, po identyfikację z zapomnianym, niechcianym, wykluczonym zmarłym lub nawet nie narodzonym dzieckiem.

A może jestem sam, bo miejsce przy mnie jest już zajęte? Ale kto może zajmować to miejsce? Były partner mamy? Była partnerka taty? Czy przestrzeń koło mnie jest wolna? A może nie pożegnałem się z byłą żoną, z byłą miłością z dawnych lat.

Webinar DLACZEGO JESTEM SINGLEM ? – jest skierowany do osób, które chcą wyjść z samotności, i skierować swoje kroki w stronę relacji partnerskiej.

Czasami jesteśmy samotni, bo boimy się odrzucenia lub porzucenia. Czasami jesteśmy samotni, bo nie wierzymy, że jesteśmy warci czyjejś uwagi. A jeszcze innym razem, bo boimy się zaangażować – wtedy nasze relacje są szybkie i powierzchowne, ale czy to faktycznie nasz świadomy wybór? Czy raczej nieuświadomiony strach przed bliskością.

Często jak już jesteśmy w relacji, to gramy. Gramy rolę tej, albo tego, który zawsze był właściwy, która zawsze była odpowiednia – ale czy wtedy jesteśmy sobą, czy po prostu jesteśmy w roli, której nauczyliśmy się wręcz wyśmienicie, aby zyskać akceptację naszych opiekunów?

Te i wiele innych tematów podczas Webinaru – DLACZEGO JESTEM SINGLEM ?

Dla uczestników Webinaru:

– Część merytoryczna

– Część praktyczna – ćwiczenia

– Medytacje uwalniające

– Część pytania i odpowiedzi

– Dodatkowa Medytacja w formie pliku mp3 – do stosowania już po Webinarze.

 

KUPUJĄC WEBINAR DLACZEGO JESTEM SINGLEM – CZĘŚĆ I – MOJA SAMOTNOŚĆ, WCIŚNIJ  ” KUP TERAZ”

KUP TERAZ

Książka ONA i ON
Dobrze Ustawieni

Zobacz więcej
TUTAJ