Przejdź do zawartości
Webinar : Dlaczego jestem singlem? PAKIET + książka gratis
Kategoria
QR Code

Data

lis 23 2020 - gru 07 2020

Czas

18:00 - 20:00

Koszt

447.00zł

DLACZEGO JESTEM SINGLEM? PAKIET TRZECH WEBINARÓW

PAKIET TRZECH WEBINARÓW Z CYKLU – DLACZEGO JESTEM SINGLEM?

To zestaw trzech webinarów traktujących kompleksowo temat procesu wychodzenia z samotności, do satysfakcjonującej, zdrowej, mądrej, relacji partnerskiej.

 

Co otrzymujesz przy zakupie PAKIETU ?

  • Ponad 10 godzin nagrań z Mirkiem
  • Dostęp do 6 medytacji w trakcie webinarów
  • Dostęp do sesji pytania i odpowiedzi w trakcie trwania webinarów
  • Świadomość możliwych przyczyn Twojej samotności
  • Pracę nad integracją swoich odszczepionych części
  • Świadomość jak działają relacje partnerskie, które się udają.
  • Ćwiczenia indywidualne
  • Ćwiczenia w grupach
  • Osobne medytacje poza tymi na webinarach w plikach mp3 na Twojego maila

 

Poniżej opis trzech webinarów z cyklu DLACZEGO JESTEM SINGLEM

Pierwszy, to webinar o nazwie – MOJA SAMOTNOŚĆ – w nim pracujemy nad zamknięciem przeszłości. Wyprostowaniem tego co było, aby można było zacząć budować coś nowego. Jak to ma miejsce na placu budowy, bo aby postawić nowy budynek, najpierw trzeba oczyścić pole, powyrywać chwasty i doprowadzić do porządku to co jest. Innymi słowy przygotowujemy na nim grunt pod nowe wzorce.

Drugi z cyklu webinarów – ZBUDUJ SWOJĄ WARTOŚĆ I ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE – jest poświęcony pracy nad własną wartością, bo jeżeli nie szanujemy siebie, i nie kochamy siebie, to jak ma pokochać nas ktoś inny? Jak ma szanować nas ktoś inny? Drugi z cyklu webinarów poświęcony jest właśnie pozytywnemu wizerunkowi samego siebie. Pozytywnemu i zdrowemu, zrównoważonemu. Będziemy na nim pracować nad integracją naszego JA.

Części nas samych czasami są w konflikcie z główną częścią osobowości, która zarządza całością naszej przestrzeni, dlatego między innymi czasami przydarzają nam się sytuacje, zdarzenia, których nie rozumiemy pochodzenia. Na przykład ktoś cały czas trafia na oszustów, albo ktoś cały czas trafia na kobiety rządne tylko pieniędzy. Na tym webinarze będziemy pracować, nad integracją tych części NAS SAMYCH, które robią nam takiego „psikusa”, aby stały się one ostatecznie naszymi sprzymierzeńcami, a nie PEROSNAMI NON GRATA. Na drugim z cyklu webinarów, będziemy pracowali w grupach, ale też pojedynczo. Będziemy na nich pracowali też poprzez medytacje.

Zaś trzeci webinar z cyklu – DLACZEGO JESTEM SINGLEM – nosi podtytuł – OTWÓRZ SIĘ NA NOWĄ BUDUJĄCĄ RELACJĘ – jest poświęcony zagadnieniu RELACJI PARTNERSKIEJ. Jakiej relacji tak naprawdę chcę? Czego szukam? Co mam, a co mogę dać ? Czy to co biorę, jest mi potrzebne? Kogo tak naprawdę szukam? Czy szukam ja, czy moje wewnętrzne nieukochane dziecko? W tym webinarze będziemy pracowali nad realną relacją, czyli nie taką wyobrażoną, jak z TITANICA, (która jak zwykle kończy się tragedią) ale zdrową relacją partnerską, w której mogę być sobą, w której razem z partnerem budujemy, w której razem idziemy w tym samym kierunku, w której jest szacunek, równowaga w dawaniu i braniu, w której płynie miłość, jest udany sex, ale przede wszystkim, w której mogę być sobą, przy sobie, ze sobą, i mogę czuć się dobrze. Mogę czuć się dobrze nie kosztem drugiego, ale dlatego bo po prostu czuje się zaakceptowany jako człowiek. Trzeci webinar jest poświęcony przyszłości, temu czego tak naprawdę pragniemy z własnej osobowości, ale też idąc ścieżką własnej duszy. Na tym webinarze też będziemy pracować w grupach, ale również indywidualnie. Trzeci webinar to również praca przez medytacje.

CYKL TRZECH WEBINARÓW jest przemyślany tak, aby zamknąć przeszłość, zbudować siebie w teraźniejszości, i otworzyć się na przyszłość. Całość zamyka krąg przeszłości, wyciąga prawdę i zdrowe podejście z kręgu teraźniejszości, a następnie otwiera krąg przyszłości.

 

Zobacz co napisali Ci, którzy brali udział w dwóch pierwszych medytacjach podczas pierwszego z cyklu WEBINARÓW – DLACZEGO JESTEM SINGLEM – MOJA SAMOTNOŚĆ

Patrycja Nowak  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

ohhh cudowne to bylo, az sie wzruszylam i poplakalam 🙂 Dziekuje Bardzo <3

Magdalena  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

Mirek, to była wspaniała medytacja!. Jesteś niesamowity!

Ja zasnęłam :/, ale przyśniła mi się grupa ludzi, którą napotkałam, myślałam, że to wrogowie a okazało że chcą tego samego co ja i poszłam z nimi. I zwierzę mocy było cudowne.

Katarzyna Paczyńska  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

Mirku, wiem, że słowo dziękuję to za mało za to, co umożliwiłeś mi doświadczyć, przyjmij moje milczenie … :-))

Mirka Weg  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

moje zwierzę mocy to wilk… na polanie widzac gromade ludzi z rodu odtracoych strasznie dużo lez i dużo zalu i smutku było… ale potem  piękne wschod słonca i ciepla radosc

Anna  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

To było niesamowicie piękne uczucie przytulić i ukochać małą Anusię 🙂 Po otwarciu oczu strasznie boli mnie lewe ucho. Kłuje, jakby mi ktoś wsadził w nie szpikulec.

Ania Piórko  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

bylo mocno, pierwszy kontakt ze zwierzeciem mocy uwolnil szloch. zazwyczaj nie widze postaci I mnie to frustruje, teraz pozwolilam sobie na widzenie tylko na poziomie energii, odpuscilam. bylo pieknie

Mirka Weg  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

bardzo mocny proces dla mei

Kasia  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

jaaaaaa to było niesamowite…100% moje, dotarłam do moich samotnych przodkow i zabrałam od nich moją mała Kasie… Dziekuje Mistrzu, jesteś Geniuszem

Hari Om  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

Dziękuję całym sercem, popłynęły łzy…dużo łez, nie zdawałam sobie sprawy że nie mówi się w mojej rodzinie o wcześnie zmarłej bardzo chorej cioci, o zmarłym po dniu życia bracie mojego Taty, a teraz ja ciężko choruje od kilku lat…nie wiem czy to to wiem natomiast że mała Ania bardzo się ucieszyła, pomimo że wcześniej już pracowałam z Anią w innych tematach, nareszcie skakała i się cieszyła, mówiłam Ci, mówiłam Ci…kończę bo dalej płaczę…

From  Kasia  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

ale się upłakałam…..

   From  Nina Grzymała  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

nie pamiętałam, że takie wiele osób samotnych było w mojej rodzinie. czuję się wolna i silna

From  Kasia  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

idąc na kanape już cała się trzęsłam i płakałam od Twoich pierwszych słów….ale czad…

 From  Aga  to  Mirek Czarko Wasiutycz(Direct Message) :

ależ to było uwalniające…dziękuję ..

 

KOSZT PAKIETU TRZECH WEBINARÓW W CENIE REGULARNEJ TO 750 ZŁ.

Z RACJI PIERWSZEGO WYDANIA KSIĄŻKI – ONA I ON. DOBRZE USTAWIENI. DO 25 LISTOPADA WEBINARY W PAKIECIE W CENIE 447 ZŁ.

DODATKOWO PRZY ZAKUPIE PAKIETU WEBINARÓW OTRZYMASZ KSIĄŻKĘ GRATIS, KTÓRA KOSZTUJE 89 ZŁ. KUPUJĄC PAKIET TRZECH WEBINARÓW ZYSKUJESZ PODWÓJNIE.

 

Daty webinarów na platformie ZOOM :

pierwszy Webinar :9 listopada 2020, g.19.30 – odbył się. Osoby kupujące pakiet otrzymają na maila linka do jego obejrzenia.

drugi Webinar : 23 listopada 2020 , godz. 18.00

trzeci Webinar : 7 grudnia 2020, godz. 18.00

 

Książka ONA i ON
Dobrze Ustawieni

Zobacz więcej
TUTAJ