Przejdź do zawartości

Lokalizacja

Body4Soul Holistic Fitness Studio, ul. Wincentego Stysia 45
Kategoria
QR Code

Data

sie 09 2020

Czas

Cały dzień

Koszt

550.00zł

9 Sierpień Wrocław Ustawienia Systemowe Generalne Porządki

USTAWIENIA SYSTEMOWE GENERALNE PORZĄDKI 9 SIERPIEŃ 2020 r.

Już 9 sierpnia we Wrocławiu odbędą się warsztaty Ustawień Systemowych – Generalne porządki – sukces w relacjach i biznesie. W tym dniu skupimy się na wszelkich naszych RELACJACH oraz tym, co wiąże się dla nas z tematyką BIZNESU. Będziemy pracować metodą ustawień systemowych Berta Hellingera, aby znaleźć dobre rozwiązania dla nas samych, w zgodzie z tym co nas prowadzi. Podczas warsztatów Ustawień Systemowych spróbujemy zrobić krok we właściwym kierunku. Czasami ten jeden krok zmienia wszystko, i już nic nie będzie takie jak dawniej.

Zapraszamy Cię serdecznie na zrobienie kroku w dobrym dla Ciebie kierunku.

Generalne Porządki, to warsztat poświęcony dwóm bardzo ziemskim, i bardzo praktycznym i jakże ważnym obszarom naszego życia. Relacjom i pieniądzom. Kiedy zaczynamy robić porządki pozbywając się starych obciążeń i przebrzmiałych emocji – pojawia się wolne miejsce.
Miejsce, w którym może zaistnieć coś nowego, często długo oczekiwanego. Może również pojawić się też coś lub ktoś, kogo dobrze znamy, zajmując należne od dawna miejsce. Dzięki temu ruchowi mamy szanse wzrastać i rozwijać się dalej. Cokolwiek gra Ci w duszy na ten moment, cokolwiek to jest, co już chce się uporządkować w Twoim życiu. Wsłuchaj się w siebie i pójdź za tym głosem, który zaprowadzi Cię do Siebie, za jakim tęsknisz.

Jak mawiał Bert Hellinger – Miłość bez porządków nie udaje się. Jestem podobnego zdania, ale to nawet nie tylko jakieś moje filozoficzne zdanie na ten temat, to po prostu moje doświadczenie jako człowieka, i jako terapeuty prowadzącego warsztaty Ustawień Systemowych.

Szczegóły: 
Koszt: 1 dzień z 1 ustawieniem własnym 550 zł


Miejsce: Body4Soul Holistic Fitness Studio, ul. Wincentego Stysia 45
Godzina Rozpoczęcia: 10:00
Godzina Zakończenia: nie da się przewidzieć – może 18:00, może 21:30

Uwaga – ze względu na komfort pracy, liczba ustawień jest ograniczona – max 10 osób. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki na konto.

Zapisy: poprzez formularz znajdujący się poniżej.

Książka ONA i ON
Dobrze Ustawieni

Zobacz więcej
TUTAJ