Przejdź do zawartości

Organizator

Jarosław Bagnowski
Telefon
07401012922
Email
jbbag1970@gmail.com
Kategoria
QR Code

Data

wrz 29 2018 - wrz 30 2018

Czas

Cały dzień

Koszt

725.00zł

29, 30 Wrzesień Londyn ANGLIA Ustawienia Systemowe Generalne Porządki

USTAWIENIA SYSTEMOWE GENERALNE PORZĄDKI 29-30 wrzesień 2018 r.

Już 29, 30 Września w Londynie w ANGLII odbędą się warsztaty Ustawień Systemowych – Generalne porządki – sukces w relacjach i biznesie.W tych dniach skupimy się na wszelkich naszych RELACJACH oraz tym, co wiąże się dla nas z tematyką BIZNESU. Będziemy pracować metodą ustawień systemowych Berta Hellingera, aby znaleźć dobre rozwiązania dla nas samych, w zgodzie z tym co nas prowadzi. Podczas warsztatów Ustawień Systemowych spróbujemy zrobić krok we właściwym kierunku. Czasami ten jeden krok zmienia wszystko, i już nic nie będzie takie jak dawniej.

Zapraszamy Cię serdecznie na zrobienie kroku w dobrym dla Ciebie kierunku.

Generalne Porządki, to warsztat poświęcony dwóm bardzo ziemskim, i bardzo praktycznym i jakże ważnym obszarom naszego życia. Relacjom i pieniądzom. Kiedy zaczynamy robić porządki pozbywając się starych obciążeń i przebrzmiałych emocji – pojawia się wolne miejsce.
Miejsce, w którym może zaistnieć coś nowego, często długo oczekiwanego. Może również pojawić się też coś lub ktoś, kogo dobrze znamy, zajmując należne od dawna miejsce. Dzięki temu ruchowi mamy szanse wzrastać i rozwijać się dalej. Cokolwiek gra Ci w duszy na ten moment, cokolwiek to jest, co już chce się uporządkować w Twoim życiu. Wsłuchaj się w siebie i pójdź za tym głosem, który zaprowadzi Cię do Siebie, za jakim tęsknisz.

Jak mawiał Bert Hellinger – Miłość bez porządków nie udaje się. Jestem podobnego zdania, ale to nawet nie tylko jakieś moje filozoficzne zdanie na ten temat, to po prostu moje doświadczenie jako człowieka, i jako terapeuty prowadzącego warsztaty Ustawień Systemowych.

Szczegóły:
Koszt: 1 dzień z 1 ustawieniem własnym 725 zł
Miasto: 38a High Street Ealing, Zaraz kolo stacji Ealing Brodwey
Adres: 38a High Street Ealing, W5 5DB Post Code
Godzina Rozpoczęcia: 9:00

Organizator: JAROSŁAW BAGNOWSKI tel:07401012922

 

Uwaga – ze względu na komfort pracy, liczba ustawień jest ograniczona – max 17 osób. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki na konto.

Zapisy :
Mirek Czarko Wasiutycz
M. mirekczarko@gmail.com
T. +48 781 896 147

Pozostaw komentarz

Trzeba się zalogować, aby dodawać komentarze.

Książka ONA i ON
Dobrze Ustawieni

Zobacz więcej
TUTAJ