Przejdź do zawartości

Organizator

Jarosław Bagnowski
Telefon
07401012922
Email
jbbag1970@gmail.com
Kategoria
QR Code

Data

lut 16 2019

Czas

Cały dzień

Koszt

725.00zł

16 Luty Londyn ANGLIA Ustawienia Systemowe Generalne Porządki

USTAWIENIA SYSTEMOWE GENERALNE PORZĄDKI 16 LUTY 2019 r.

Już 16 lutego w Londynie w ANGLII odbędą się warsztaty Ustawień Systemowych – Generalne porządki – sukces w relacjach i biznesie.W tym dniu skupimy się na wszelkich naszych RELACJACH oraz tym, co wiąże się dla nas z tematyką BIZNESU. Będziemy pracować metodą ustawień systemowych Berta Hellingera, aby znaleźć dobre rozwiązania dla nas samych, w zgodzie z tym co nas prowadzi. Podczas warsztatów Ustawień Systemowych spróbujemy zrobić krok we właściwym kierunku. Czasami ten jeden krok zmienia wszystko, i już nic nie będzie takie jak dawniej.

Zapraszamy Cię serdecznie na zrobienie kroku w dobrym dla Ciebie kierunku.

Generalne Porządki, to warsztat poświęcony dwóm bardzo ziemskim, i bardzo praktycznym i jakże ważnym obszarom naszego życia. Relacjom i pieniądzom. Kiedy zaczynamy robić porządki pozbywając się starych obciążeń i przebrzmiałych emocji – pojawia się wolne miejsce.
Miejsce, w którym może zaistnieć coś nowego, często długo oczekiwanego. Może również pojawić się też coś lub ktoś, kogo dobrze znamy, zajmując należne od dawna miejsce. Dzięki temu ruchowi mamy szanse wzrastać i rozwijać się dalej. Cokolwiek gra Ci w duszy na ten moment, cokolwiek to jest, co już chce się uporządkować w Twoim życiu. Wsłuchaj się w siebie i pójdź za tym głosem, który zaprowadzi Cię do Siebie, za jakim tęsknisz.

Jak mawiał Bert Hellinger – Miłość bez porządków nie udaje się. Jestem podobnego zdania, ale to nawet nie tylko jakieś moje filozoficzne zdanie na ten temat, to po prostu moje doświadczenie jako człowieka, i jako terapeuty prowadzącego warsztaty Ustawień Systemowych.

Szczegóły:
Koszt: 1 dzień z 1 ustawieniem własnym 725 zł
Miasto: Londyn
Adres: Acton Spiritualist Church, The Cottage, Woodhurst Rd, London W3 6SL 020 8896 0184
Godzina Rozpoczęcia: 9:00

Uwaga – ze względu na komfort pracy, liczba ustawień jest ograniczona – max 17 osób. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na warsztatach jest wpłata zaliczki na konto.

Zapisy :
Mirek Czarko Wasiutycz
M. mirekczarko@gmail.com
T. +48 781 896 147

Pozostaw komentarz

Trzeba się zalogować, aby dodawać komentarze.

Książka ONA i ON
Dobrze Ustawieni

Zobacz więcej
TUTAJ