Spotkania indywidualne

Ustawienie Systemowe można przeprowadzić zarówno podczas warsztatu grupowego, ale także podczas pracy indywidualnej – jeden na jeden, w moim gabinecie, lub podczas spotkań sesja Skype.
 
Sesje Skype oraz Sesje Indywidualne – spotkanie jeden na jeden w cztery oczy, są skierowane dla osób, które z różnych obiektywnych, ale także osobistych powodów nie mogą wziąć udziału w warsztatach grupowych.
 
Nie wszystkie osoby, które będą chciały zapisać się na Sesje Skype, bądź na Sesje Indywidualną zostaną przyjęte. Kryterium będzie stanowił temat, przyczyna wzięcia udziału akurat w sesji indywidualnej, a nie warsztacie grupowym, indywidualny temat pracy osoby zgłaszającej się na sesję indywidualną oraz czynniki obiektywne.
 
Dlatego wypełniając formularz zgłoszenia się na sesję Skype, lub Sesję Indywidualną w moim gabinecie proszę Cię odpowiedz na pytania zawarte w poniższym formularzu, a ja w ciągu 24 godzin udzielę Ci odpowiedzi, czy Twój temat, sprawa kwalifikuje się na spotkanie indywidualne.
 
Tylko kilka razy w miesiącu udostępniam terminy spotkań sam na sam.

Aby tylko najbardziej potrzebujący, z nich korzystali.
 
Koszt 1 godziny SKYPE to 400 zł.
Koszt spotkania indywidualnego w moim gabinecie to koszt 500 zł.

<script src=

Zapytanie o spotkanie indywidualne

[wpgdprc "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Czarko Consulting Mirosław Czarko-Wasiutycz. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Czarko Consulting Mirosław Czarko-Wasiutycz w celu poinformowania mnie o ofercie, w tym przesłanie tych informacji na podany adres komunikacji elektronicznej.* Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Czarko Consulting Mirosław Czarko-Wasiutycz z siedzibą przy ul. Polna 8/2 (kod pocztowy: 55-080), tel. +48 781 896 147, adres e-mail: mirekczarko@gmail.com Funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych pełni Mirosław Czarko-Wasiutycz, tel.: +48 781 896 147"]
[recaptcha]