Męskie Kręgi

Męski Krąg ON LINE

Krąg on-line – już wkrótce

Zapraszam Cię serdecznie do wzięcia udziału w Męskim Kręgu ONLINE. To niezwykłe wydarzenie potrwa minimum 2 godziny. Link do spotkania otrzymasz pocztą elektroniczną w dniu wydarzenia.

Dla uczestników stacjonarnego Męskiego Kręgu – Męski Krąg On Line – bezpłatny.

Do Zobaczenia

Mirek Piotr Czarko – WasiutyczGościem

MĘSKIE KRĘGI

Być może brałeś już udział w męskich kręgach, ale chciałbym Ci opowiedzieć o mojej idei męskich kręgów. Jeżeli miałbym podsumować wszystko, w jednym zdaniu, to brzmiałoby ono tak: Mężczyźni z mężczyznami dla ich rodzin, relacji, dzieci, zdrowia, rozwoju, biznesu, pieniędzy, sukcesu i samoświadomości. Kolejność tych wyrazów dobierz sobie wg własnego uznania. Przestrzeń męskiego kręgu to miejsce na autentyczność. Twoją autentyczność i taką, na jaką jesteś gotowy. Nikt nie zamierza Cię tutaj zmieniać i możesz być pewny, że otrzymasz tutaj po prostu akceptację. Formuła męskiego kręgu zakłada spotkania cykliczne.

Raz w miesiącu będziemy spotykać się na żywo, czy też twarzą w twarz, dodatkowo raz w miesiącu będzie odbywał się krąg on-line wszystkich uczestników z Polski i zagranicy. Na spotkaniach face to face przewidziany jest około półtoragodzinny etap, podczas którego będziemy pracować nad konkretnym tematem np. moja prawda vs moje kłamstwo, odwaga vs tchórzostwo, bycie mężem i ojcem, moje relacje z tatą, moja relacja z mamą itd… itp… Kolejnym etapem kręgu face to face jest etap Free Flow – podczas którego, przekazując sobie symboliczny totem, zasiądziemy w kręgu. Każdy będzie miał tutaj czas na to, co w nim gra i buczy, więc będzie to czas na przekazanie co w sercu, co w głowie i co w duszy. Jest to też przestrzeń i czas, w którym możesz poprosić grupę o wsparcie bądź dobre słowo, a może po prostu o ciszę – wszystko według uznania. Kręgi face to face, to przestrzeń na ćwiczenia, pracę ze świadomością, zadania domowe, rozmowy w męskim gronie oraz poczucie wspólnoty i spotkania się w przestrzeni serca w atmosferze akceptacji i prawdy. Po dwóch tygodniach od kręgu Face to Face odbędzie się krąg ON LINE – na który też jesteś zaproszony.

Podczas kręgu ON LINE spotkamy się wszyscy razem na ZOOM-ie. Struktura kręgu ON LINE będzie różnoraka. To między innymi wspólna medytacja, sesja pytania i odpowiedzi oraz możliwość wysłuchania ciekawych wykładów, ale też czas, podczas którego możesz opowiedzieć o sobie i czym się zajmujesz. Podczas kręgu ON LINE będziemy mogli wysłuchać wykładów na temat np. ekologicznego budownictwa, porad prawnych w zakresie sytuacji około rozwodowych, crossfitu, technik oddechowych, diety i zdrowego odżywiania się i wiele innych.

Zapis video kręgu ON LINE będziesz miał dostępny na platformie www.dobrzeustawieni.pl. Tam też będziesz mógł znaleźć materiały pomocnicze, zadania i ćwiczenia. Raz na trzy miesiące wszyscy uczestnicy kręgu będą otrzymywać inspirującą książkę, z którą będziemy pracować indywidualnie i grupowo. Jeżeli chcesz rozpocząć razem ze mną i moim zespołem podróż w głąb siebie, jeżeli chcesz lepiej poznać samego siebie, jeżeli rozwój nie jest Ci obcy, a jednocześnie chcesz poznać nowych ciekawych, wartościowych i inspirujących mężczyzn to zapraszam Cię do zapisu na Męski Krąg, w tym mieście, które najbardziej Ci odpowiada. Pozdrawiam Cię serdecznie i nawołuje… z mego męskiego serca do Twego.

Mirek Piotr Czarko – Wasiutycz.

Kliknij w miasto i zapisz się na Męski Krąg

Co to są Męskie Kręgi?

Nasi przodkowie, których znamy ze słowiańskich opowiadań, żegnali chłopięcość za pomocą rytuału postrzyżyn. Był to moment, kiedy chłopiec oddzielał się od kobiet i zaczynał swoją relację z mężczyznami. Z biegiem lat ta tradycja się zatarła, a mężczyźni zamiast zyskiwać pewność siebie i mieć jaja ze stali, trzymali się kurczowo spódnic swoich matek. 

Męskie kręgi powstały po to, aby mężczyźni mogli wreszcie pobyć ze sobą, nawiązywać ze sobą przyjaźnie, rozmawiać o swoich męskich uczuciach, a to wszystko w atmosferze męskiej aseksualnej intymności!

Ten krąg nie jest jednak miejscem, w którym liczy się tylko gadanie, to miejsce, w którym konfrontujemy się z tym, co w nas jeszcze nieuświadomione. To miejsce, w którym wyjdziesz z miękkiego, ciepłego kurwidołka, ale zyskasz znacznie więcej! Co istotne męskie kręgi mają też na celu wymianę biznesową, jednak bez rywalizacji czy agresywnych strategii. Męskie kręgi uczą, że dając z serca można dojść do pieniędzy. Po naszym spotkaniu każdy mężczyzna ma czuć, że jest częścią grupy, częścią WATAHY, w której przyjaźń, siła i wymiana na wielu poziomach (biznesowym, emocjonalnym, edukacyjnym) są fundamentem!

Kogo szukamy?

Zostań liderem Kręgu

Rozpoczynamy rekrutację na liderów, czyli Trzymających Krąg! Ich zadaniem będzie prowadzenie spotkania, a także nadzorowanie czy zasady i wartości Wilczych Kręgów są przestrzegane.

Szukamy osób, które mają za sobą doświadczenia, kształtujące osobowość. Mogą być to zarówno dobre rzeczy, takie jak szczęśliwy związek od kilkunastu lat czy posiadanie dziecka, jak i te bardziej negatywne jak rozwód czy walka z nałogami, z której wyszedłeś obronną ręką. Oprócz tego trzymający krąg musi:

Poszukujemy prawdziwych mężczyzn, gotowych do przewodzenia i wspierania grupy.

Chcemy liderów, którzy widzą potencjał i potrafią go wydobyć każdej osoby. Potrzebujemy CIEBIE, jeśli rytuał pożegnania wewnętrznego chłopca masz już daleko za sobą i teraz możesz nazwać się mężczyzną. Nie ważne czy jesteś nauczycielem, terapeutą, lekarzem, prawnikiem, inżynierem, kasjerem czy  szefem wielkiej korporacji. Jeśli masz w sobie prawdziwy szacunek do męskości i umiejętność przekazania innym swoich wartości, to się nadajesz!

Obowiązki Trzymającego Krąg

• Prowadzenie kręgu według ustalonych zasad zapisanych w manualu

• Znalezienie miejsca spotkań w swoim mieście

• Obecność na wszystkich kręgach (jeden w miesiącu)

• Przeprowadzenie ćwiczeń zgodnie z manualem

• Zakupy na męski krąg zgodnie z zasadami

• Weryfikowanie wykonania zadań domowych przez uczestników

• Aktywność na fanpage

• Spotkanie na zooomie przed i po kręgu z Mirkiem Czarko Wasiutyczem

Zostaw swoje dane już teraz

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Wyślij swoje bio, w którym opiszesz kim jesteś, co robisz i jaka jest Twoja motywacja.

2. Następnie wybrane osoby otrzymają film dotyczący męskich kręgów, aby mogły ocenić, czy jest to miejsce dla nich.

3. Ostatnim etapem jest rozmowa rekrutacyjna.

Co zyskasz pracując z nami?

WSPARCIE BIZNESOWE

WSPARCIE EMOCJONALNE

WSPARCIE EDUKACYJNE

Prawdziwe męskie wsparcie, rozwój i dążenie do samodoskonalenia w grupie wspierających Cię współtowarzyszy, to wszystko pozwoli Ci na odkrycie Twojego prawdziwego męskiego Ja, nieskrępowanego szablonowymi postawami świata współczesnego. 

Spróbuj, a zobaczysz jak wiele zyskasz!

Dołącz do zespołu!

Szukamy ludzi do zespołu!

    wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności..