Przejdź do zawartości

Odnajdź swoją watahę

Męskie kręgi

Co to są Męskie Kręgi?

Nasi przodkowie, których znamy ze słowiańskich opowiadań, żegnali chłopięcość za pomocą rytuału postrzyżyn. Był to moment, kiedy chłopiec oddzielał się od kobiet i zaczynał swoją relację z mężczyznami. Z biegiem lat ta tradycja się zatarła, a mężczyźni zamiast zyskiwać pewność siebie i mieć jaja ze stali, trzymali się kurczowo spódnic swoich matek. 

Męskie kręgi powstały po to, aby mężczyźni mogli wreszcie pobyć ze sobą, nawiązywać ze sobą przyjaźnie, rozmawiać o swoich męskich uczuciach, a to wszystko w atmosferze męskiej aseksualnej intymności!

Ten krąg nie jest jednak miejscem, w którym liczy się tylko gadanie, to miejsce, w którym konfrontujemy się z tym, co w nas jeszcze nieuświadomione. To miejsce, w którym wyjdziesz z miękkiego, ciepłego kurwidołka, ale zyskasz znacznie więcej! Co istotne męskie kręgi mają też na celu wymianę biznesową, jednak bez rywalizacji czy agresywnych strategii. Męskie kręgi uczą, że dając z serca można dojść do pieniędzy. Po naszym spotkaniu każdy mężczyzna ma czuć, że jest częścią grupy, częścią WATAHY, w której przyjaźń, siła i wymiana na wielu poziomach (biznesowym, emocjonalnym, edukacyjnym) są fundamentem!

Kogo szukamy?

Zostań liderem Watahy

Rozpoczynamy rekrutację na liderów, czyli Trzymających Krąg! Ich zadaniem będzie prowadzenie spotkania, a także nadzorowanie czy zasady i wartości Wilczych Kręgów są przestrzegane.

Szukamy osób, które mają za sobą doświadczenia, kształtujące osobowość. Mogą być to zarówno dobre rzeczy, takie jak szczęśliwy związek od kilkunastu lat czy posiadanie dziecka, jak i te bardziej negatywne jak rozwód czy walka z nałogami, z której wyszedłeś obronną ręką. Oprócz tego trzymający krąg musi:

Poszukujemy prawdziwych mężczyzn, gotowych do przewodzenia i wspierania grupy.

Chcemy liderów, którzy widzą potencjał i potrafią go wydobyć każdej osoby. Potrzebujemy CIEBIE, jeśli rytuał pożegnania wewnętrznego chłopca masz już daleko za sobą i teraz możesz nazwać się mężczyzną. Nie ważne czy jesteś nauczycielem, terapeutą, lekarzem, prawnikiem, inżynierem, kasjerem czy  szefem wielkiej korporacji. Jeśli masz w sobie prawdziwy szacunek do męskości i umiejętność przekazania innym swoich wartości, to się nadajesz!

Obowiązki Trzymającego Krąg

• Prowadzenie kręgu według ustalonych zasad zapisanych w manualu

• Znalezienie miejsca spotkań w swoim mieście

• Obecność na wszystkich kręgach (jeden w miesiącu)

• Przeprowadzenie ćwiczeń zgodnie z manualem

• Zakupy na męski krąg zgodnie z zasadami

• Weryfikowanie wykonania zadań domowych przez uczestników

• Aktywność na fanpage

• Spotkanie na zooomie przed i po kręgu z Mirkiem Czarko Wasiutyczem

Zostaw swoje dane już teraz

Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces rekrutacji jest bardzo prosty:

1. Wyślij swoje bio, w którym opiszesz kim jesteś, co robisz i jaka jest Twoja motywacja.

2. Następnie wybrane osoby otrzymają film dotyczący męskich kręgów, aby mogły ocenić, czy jest to miejsce dla nich.

3. Ostatnim etapem jest rozmowa rekrutacyjna.

Co zyskasz pracując z nami?

WSPARCIE BIZNESOWE

WSPARCIE EMOCJONALNE

WSPARCIE EDUKACYJNE

Prawdziwe męskie wsparcie, rozwój i dążenie do samodoskonalenia w grupie wspierających Cię współtowarzyszy, to wszystko pozwoli Ci na odkrycie Twojego prawdziwego męskiego Ja, nieskrępowanego szablonowymi postawami świata współczesnego. 

Spróbuj, a zobaczysz jak wiele zyskasz!

Dołącz do zespołu!

Szukamy ludzi do zespołu!

    Książka ONA i ON
    Dobrze Ustawieni

    Zobacz więcej
    TUTAJ